Ogłoszenie zwycięzców

Po raz kolejny dowiedliście, że Klienci marki Paradise Baby to niezwykle kreatywna grupa, która zawsze wie, jak świetnie zaplanować wolny czas i bezpiecznie bawić się ze swoją rodziną. Jesteśmy niezwykle dumni, że oferta naszych wózków dziecięcych może wesprzeć tworzenie niezapomnianych wakacyjnych wspomnień. Dziękujemy za zaufanie i wszelkie zgłoszenia konkursowe! Poziom ich kreatywności i nieszablonowe podejście przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i dostarczyły inspiracji do dalszej pracy na rzecz wygody Waszych dzieci.

Przez ostatnie kilkanaście tygodni wspólnie z Wami wybiegaliśmy w przyszłość i podpowiadaliśmy, gdzie warto wybrać się na wakacje ze swoim maluszkiem oraz jak się do nich odpowiednio przygotować. Nadeszła pora, aby plany o beztroskim wypoczynku wcielić w życie. Z pewnością letni relaks udzieli się naszym laureatom, którzy dzięki voucherowi wycieczkowemu o wartości 3 000 zł udadzą się na zasłużony wypoczynek. Spełnić wakacyjne marzenia pomogą także bony zakupowe o wartości 1 500, 500 zł i 300 zł przeznaczone dla drugiego i trzeciego miejsca oraz dodatkowych wyróżnień.

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu już dziś życzymy wspaniałych, obfitujących w przygody wakacji. Pamiętajcie - nieważne gdzie spędzacie urlop, ważne z kim! Zadbajcie, aby czas spędzony razem zamienił się w niezapomniane wspomnienia, które zacieśnią Wasze więzy i będą zastrzykiem energii podczas całorocznych obowiązków.

Wspaniałych wakacji życzy Paradise Baby!

Listę zwycięzców i wyróżnionych znajdziecie tutaj.