Oficjalna zapowiedź konkursu

Drodzy rodzice!
Serdecznie zapraszamy do wspólnej wiosennej zabawy z wózkami Paradise Baby – Euforią i Magnetico z kolekcji 2018! Mamy dla Was konkurs! Zadanie wprawdzie jest bardzo proste, ponieważ wymaga odpowiedzi na jedno pytanie, ale niech Was to nie zmyli! Tylko najciekawsze i najkreatywniejsze odpowiedzi mogą liczyć na wyróżnienia, a co najważniejsze – na atrakcyjne nagrody!

Paradise Baby przez te kilkanaście tygodni będzie podpowiadać Wam jak zaplanować spacery, podróże z maluszkiem – te małe i te duże, o czym warto pamiętać planując wyjazd, gdzie warto pojechać tak, aby miło spędzić czas ze swoją pociechą i zapewnić jej niezapomniane wspomnienia. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do wykorzystania naszych konkursowych nagród!

Konkurs trwa od początku marca do końca maja 2018. Regulamin naszej zabawy znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że o odbiorze nagród decyduje zakup i okazanie paragonu potwierdzającego zakup wózka Euforia lub Magnetico (w wersji 3w1 lub 2w1) w czasie trwania konkursu.